Nyotaimori czyli Body sushi

13 Opublikowane przez - lipiec 8, 2013 - Ciekawostki

Body sushi

Japońska nazwa to Nyotaimori, która oznacza oryginalnie „prezentację ciała kobiety”. Body sushi, czyli popularna, zachodnia nazwa, z definicji polega na jedzeniu sashimi lub sushi z ciała leżącej kobiety, zazwyczaj nagiej, mając na celu osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Nie jest to czynnością powszechną w Japonii, bardziej kojarzona jest z prostytucją i japońską mafią – jakuzą. Natomiast ambasada japońska często podkreśla, że body sushi nie jest częścią ich kultury i tradycji.

Mniej powszechną odmianą jest Nantaimori, czyli jedzenie sushi z ciała nagich mężczyzn.

body2

Aktualnie na rynku pojawiło się wiele firm, które oferują pokazy body sushi, w różnych formach. Oferta najczęściej skierowana jest do mężczyzn i aktualnie zyskuje na popularności. Pokazy takie często uświetniają wieczory kawalerskie, spotkania biznesowe lub imprezy firmowe.  W pokazie oprócz modelki, która występuje nago, a na niej ułożone są sushi przeznaczone do konsumpcji, odgrywa rolę specjalnie dobra muzyka, światło i dekoracje kwiatowe.

Modelka, na której ciele serwowane jest sushi powinna być zawsze traktowana z szacunkiem, według zasad, nie powinno się z nią rozmawiać, a tym bardziej obrażać słownie, czy zachowaniem. W profesjonalnych lokalach, które organizują takie eventy nie robi się zdjęć, a ponadto wszyscy uczestnicy show powinni być pełnoletni.

Ta atrakcja wzbudza wiele dyskusji, ma zapewne tylu zwolenników, co i przeciwników. Wiele firm oferuje kilka rodzajów formy tych pokazów, w zależności od stopnia nagości modelki. Są opcje zarówno zupełnie nagiej modelki, jak również okrycia najbardziej intymnych.

Ceny bardzo się różnią, rozpoczynając się od około 500 złotych wzwyż, w zależności od rodzaju degustowanych potraw, czasu trwania pokazu i innych czynników. W Japonii jest wiele lokali, które oferują bardzo ekskluzywne pokazy, w bardzo ekskluzywnych cenach sięgających kilkanaście tysięcy dolarów.

catering01 catering02 catering03 catering04

1 komentarz

  • ozzy2512 lipiec 13, 2013 - 9:13 pm Odpowiedz

    Nyotaimori… Ciekawa opcja na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego.

  • Odpowiedz

    Follow

    Get every new post delivered to your Inbox

    Join other followers: